всі розділи >

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ВОЛОГОМІРІВ

Шановний відвідуваче! Достовірний контроль вологості – це важливе завдання, яке виникає в багатьох галузях народного господарства, включаючи сільське господарство, деревообробну, текстильну промисловість та ін. Вологість матеріалу має принципове значення для зберігання, а також багатьох технологічних процесів. У нас можна купити вологомір, який забезпечить якісний вимір вологості зерна, сіна, деревини, паперу, грунти, будівельних та інших матеріалів.

зерно
вологоміри зерна та насіння
дошка
вологоміри деревини
бетон
вологоміри будматеріалів
сіно
вологоміри сіна та силосу
земля
вологоміри грунту та землі
бавовна
вологоміри тканини і бавовни
макулатура
вологоміри паперу і картону
кава
вологоміри кави та какао
  вугілля
вологоміри вугілля
зонд
датчики і запчастини
 

УМОВНА КЛАСИФІКАЦІЯ ВОЛОГОМІРІВ:

Безконтактний (НВЧ) вологомір - це високоточний портативний прилад, нескладний в експлуатації. Метод контролю - неруйнівний. В конструкції приладу є генератор радіочастот, за допомогою яких на глибині близько 1-5 см вимірюється діелектрична проникність матеріалу (діелькометричний метод виміру) з подальшим перерахунком в одиниці вологості. Застосовується для деревини, твердих будівельних матеріалів, паперу.

Ваговий вологомір - це досить точний стаціонарний прилад, трудомісткий в експлуатації. Метод контролю - руйнівний. Вимірюваний зразок зважується, після чого сушиться в спеціальній шафі. По різниці ваги до і після сушки визначається вологість. Застосовується для вугілля.

Голчастий вологомір - це портативний, порівняно недорогий прилад. Простий в експлуатації. Метод контролю - руйнівний. Як правило, має дві або чотири голки, між якими вимірюється електричний опір матеріалу (кондуктометричний метод виміру) з перерахунком в одиниці вологості. Точність виміру сильно залежить від якості контакту голок з вимірюваним матеріалом, глибина виміру - до 5 мм. Застосовується для деревини, іноді паперу.

Чашковий вологомір - це портативний прилад, з високою точністю виміру. Метод контролю - як руйнівний (з розмеленням), так і ні (без розмелення), метод виміру - діелькометричний. Вологомір конструктивно складається з кришки і чашки, яка заповнюється сипким матеріалом. Застосовується для зерна і насіння, кави, рідше для пиломатеріалів.

Щуповий вологомір - це вимірювач вологості, зручний в експлуатації з неруйнівним методом контролю. Має один або два довгі електроди і використовується для контролю вологості в масі сипких матеріалів на глибині до декількох десятків сантиметрів. Широко застосовується для зерна, пиломатеріалів, сухих будівельних сумішей, сіна, грунту, бавовни, макулатури.